Başkan Bozkurt, “Kadınlar Bizlere Yüce Allah’ın Emanetidir”

7 Mart 2018, 17:43

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle mesaj yayınladı. “

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle mesaj yayınladı. “Dinimiz, gelenek, göreneklerimiz ve medeniyetimiz her zaman kadına, anneye büyük bir önem vermiştir” diyen Başkan Bozkurt, “Kadınları, korumak, kollamak ve onların mutluluğu için çalışmak bizlerin bir vazifesidir.

Bu noktadan hareketle Şuhut Belediyesi olarak hanım kardeşlerimize yönelik bir çok çalışmayı ve projeyi 2009’dan bu yana hayata geçirdik” dedi. Başkan Bozkurt, “Cennet anaların ayağı altındadır” hadisini hatırlatarak “Kadınlar bizlere Yüce Allah’ın bir emanetidir, onlara en iyi şekilde davranmalıyız.

Kadına şiddete karşı hep birlikte mücadele etmeliyiz” dedi. Kadına Yönelik şiddetin azalması için hükümetimiz tarafından önemli çalışmalar yapıldığına da değinen Başkan Bozkurt, “Kadınlara yönelik her türlü saldırı dinimiz ve inançlarımızca da yasaklanmıştır. Bu nedenle kadınlarımıza karşı hoşgörülü bireyler yetişmesi için çalışmalıyız” dedi. Başkan Bozkurt, mesajında son olarak Kadınların sadece 8 Mart Dünya kadınlar gününde değil her günde önemli olduğunun altını çizerek “Bu duygu ve düşünceler ile hayatımızın her anında önemli bir yeri olan bizlere emanet kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar gününü tebrik ediyor, sevgi ve saygılarımı sunuyorum” dedi.

ÖNE ÇIKAN HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Copyright © 2018. Afyon Haber03

Wordpress Tema indir