AFYON BASININDAN BURSA ÇIKARMASI

13 Mart 2018, 08:35 www.afyonhaber03.com

Bakan Eroğlu Afyonkarahisar basın mensuplarını Uludağ'da ağırladı.Uludağ'a gelen basın mensupları burada tatilin tadını çıkararak kayak yaptılar.Basın mensupları Uludağ'da bu gezi ile Orman ve Su İşleri Bakanlığının turizm'e sağladığı katkıları gördüklerini ifade etti.

AFYON BASININDAN BURSA ÇIKARMASI

(Fotoğraflı) Recep Dikici Afyon Haber03

Orman ve Su İşleri Bakanı Prof.Dr.Veysel Eroğlu Afyonkarahisar basınına vermiş olduğu Bursa Uludağ gezisi sözünü tuttu.

Bakan Eroğlu Afyonkarahisar basın mensuplarını Uludağ’da ağırladı.Uludağ’a gelen basın mensupları burada tatilin tadını çıkararak kayak yaptılar.Basın mensupları Uludağ’da bu gezi ile Orman ve Su İşleri Bakanlığının turizm’e sağladığı katkıları gördüklerini ifade etti.

Uludağ gezisi sonrası Bursa gezisi yapan Afyonkarahisar basın mensupları Ulu Camii,Emir Sultan Türbesi 2.Murat Külliyesi ve Sultan Türbelerini ziyaret ettiler.Bursa Devlet Su İşleri Müdürlüğü tarafından basın mensuplarına yemek ikramı yapıldı.

Daha sonra Emir Sultan Türbesini ziyaret eden basın mensupları burada günün anlam ve önemine binaen hatıra fotoğrafı çektirdi.Afyonkarahisar basın mensupları Bursa Uludağ gezisini Bakan Eroğlu’nun talimatıyla düzenleyen Milli Parklar Afyonkarahisar İl Müdürlüğü yetkililerine ilgilerinden dolayı teşekkürlerini ifade etti.

 

ÖNE ÇIKAN HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Copyright © 2018. Afyon Haber03

Wordpress Tema indir