Başkan Bozkurt’tan Polis Teşkilatının Kuruluş Yıl dönümü Mesajı

10 Nisan 2018, 08:37

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Polis Haftası münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, Polis Haftası ile birlikte her yıl kutlanılan Emniyet Teşkilatının kuruluş yıl dönümünün 173. Yılınıda tebrik etti.

Şuhut Belediye Başkanımız Recep Bozkurt, Polis Haftası münasebetiyle bir mesaj yayınladı. Başkan Bozkurt, Polis Haftası ile birlikte her yıl kutlanılan Emniyet Teşkilatının kuruluş yıldönümünün 173.Yılınıda tebrik etti.

Başkan Bozkurt, Tüm emniyet mensuplarının canları pahasına, halkın huzur ve güvenini tesis etmek için mesai mefhumu olmaksızın görev yaptıklarını hatırlatarak “Polislerimize, Emniyet mensuplarımıza halkımızın huzur ve güvenliği için yaptıkları çalışmalardan dolayı Şuhutlu hemşehrilerim adına teşekkür ediyorum” dedi. Başkan Bozkurt, polislik görevinin çok önemli ve kutsi bir görev olduğunu belirterek, “Milletimize karşı yapılan alçak saldırılarda gözlerini kırpmadan canlarını feda ederek, şehadet mertebesine ulaşan Fethi Sekin gibi bir çok kahramanımızı da rahmet, minnet ve şükranla yad ediyorum.

Bu saldırılara karşı milletimizi korumak adına gazi olan kardeşlerimize de sağlık ve afiyet diliyorum” dedi. Başkan Bozkurt, “Bayrak için, Devlet İçin, Vatan İçin, Milletimiz için canlarını seve seve vermeye hazır olan tüm Emniyet Teşkilatımızın Polis Haftasını en içten dileklerimle kutluyorum. Tüm Emniyet kuvvetlerimize aileleri ile birlikte sağlıklı, huzurlu ve hayırlı bir ömür temenni ediyorum. Rabbim polisimizin ve askerimizin yardımcısı olsun” dedi.

ÖNE ÇIKAN HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Copyright © 2018. Afyon Haber03

Wordpress Tema indir