Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde Türk Polis Teşkilatının 173.Kuruluş Yıldönümü Törenle Kutlandı.

11 Nisan 2018, 10:45

İlçe Emniyet Müdür Vek.Ayhan Alaçam ve polis teşkilatı,Polis Haftası Dolayısıyla İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt'u makamında ziyaret etti.Şuhut Atatürk Parkında Atatürk Anıtı'na çelenklerin sunulmasıyla başlayan tören,saygı duruşu ve İstiklal Marşı'nın okunmasıyla devam etti.

Afyonkarahisar’ın Şuhut ilçesinde Türk Polis Teşkilatının 173.Kuruluş Yıldönümü Törenle Kutlandı.

(Fotoğraflı) Afyon Haber03

Recep Dikici-

İlçe Emniyet Müdür Vek.Ayhan Alaçam ve polis teşkilatı,Polis Haftası Dolayısıyla İlçe Kaymakamı Dr. Mehmet Boztepe ve Şuhut Belediye Başkanı Recep Bozkurt’u makamında ziyaret etti.Şuhut Atatürk Parkında Atatürk Anıtı’na çelenklerin sunulmasıyla başlayan tören,saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla devam etti.

 

 

 

 

 

 

Şuhut Emniyet Müdür Vek.Ayhan Alaçam 10 Nisan Polis Teşkilatının 173.yıl dönümü açıklamasında,”Vatandaşlar ile devlet arasında köprü kuran,Türkiye Cumhuriyeti coğrafyasında Aziz Türk Milletinin huzurunun ve güvenliğinin sağlanması için gece gündüz demeden özverili bir şekilde çalışan Polis Teşkilatımız,görevlerini gelecekte de başarılı bir şekilde sürdürecektir.Bu vesile ile Aziz Türk Milletimizin huzur ve güvenliği için şehit ve gazi olan polislerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.Tüm emniyet teşkilatı mensuplarımızın Polis Haftası’nı en içten dileklerimle kutluyorum”ifadelerine yer verdi.

RD-

ÖNE ÇIKAN HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Copyright © 2018. Afyon Haber03

Wordpress Tema indir