Bu Maça Kalp Dayanmaz

12 Nisan 2018, 08:38

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 8.Grupta mücadele eden Şuhut Belediye Hisarspor ile Süper Amatör Ligi Şampiyonu Emirdağspor Baraj Maçı için Kocatepe Stadyumunda 15 Nisan pazar günü saat 15.00'te karşı karşıya gelecek.

Bu Maça Kalp Dayanmaz
(Fotoğraflı) Afyonkarahisar İHA
Recep Dikici

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 8.Grupta mücadele eden Şuhut Belediye Hisarspor ile Süper Amatör Ligi Şampiyonu Emirdağspor Baraj Maçı için Kocatepe Stadyumunda 15 Nisan pazar günü saat 15.00’te karşı karşıya gelecek.

Spor Toto Bölgesel Amatör Ligi 8.Grupta Sandıklı Spor’un 7 puan gerisinde ve 10.sırada yer alan Şuhut Belediye Hisarspor ile Afyonkarahisar Süper Amatör Lig Şampiyonu Emirdağspor baraj maçında karşı karşıya gelecek.Afyonkarahisar Kocatepe Stadyumunda oynanacak play-off futbol müsabakasından galibiyetle ayrılacak takım Bölgesel Amatör Liginde mücadele edecek.
Şuhut Belediye Hisarspor Bölgesel Amatör Liginde oynadığı 26 maçtan 9 galibiyet 7 beraberlik ve 10 mağlubiyet ile ayrıldı.Emirdağspor ise Afyonkarahisar Süper Amatör Liginde oynadığı 22 maçtan 18 galibiyet 2 beraberlik ve 2 mağlubiyet ile ayrıldı.
RD-

ÖNE ÇIKAN HABERLER

YORUMLAR

Henüz hiç yorum yapılmamış.

Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapın.

Copyright © 2018. Afyon Haber03

Wordpress Tema indir